شستشویی فرش ماشینی

قالیشویی یکی از اصلی ترین خدمات کارخانه قالیشویی است که در همه مناطق تهران با بهترین کیفیت ممکن به شهروندان عزیز ارائه می شود. ما فرش شما را با تمام نکات لازم حمل می کنیم ، آن را با بهترین کیفیت ممکن شستشو می دهیم و به موقع و داخل کاور تحویل می دهیم.

شستشوی فرش یک فرایند تخصصی است و چه کسی این کار را انجام می دهد. باید از تمام نقاط شستشوی فرش آگاه باشید. در گذشته نه چندان دور ، این کار توسط اعضای خانواده و در فضای باز مانند حیاط انجام می شد. اما امروزه دلایل زیادی وجود دارد که نشان می دهد شستن فرش های دستباف در خانه دیگر به صرفه نیست. 

چرا باید قالیشویی را به قالیشویی واگذار کرد؟

قبل از هر چیز بهتر است بدانید که فرش های جدید در انواع مختلف و با الیاف مختلف تولید می شوند. هر فرش دارای ویژگی های خاص خود است که شستشوی مواد شوینده و روش صحیح شستن فرش ها را ضروری می سازد. شناسایی فرش یک تجارت تخصصی است و تنها با سالها تجربه در این زمینه قابل انجام است. در این صورت ، اگر تشخیص صحیحی نداشته باشیم ؛ این می تواند به قیمت فرش بی کیفیت و شستشوی نامناسب باشد.

نکته دوم این است که محاسبه هزینه آب و مواد شوینده مورد استفاده و همچنین زمان صرف شده نشان می دهد که شستشوی فرش در خانه دیگر مانند گذشته مقرون به صرفه نیست.

صرف نظر از همه موارد فوق ، نتیجه نهایی شستشوی فرش با بهترین قالیشویی یک فرش تمیز و براق است. نتیجه ای که قطعاً با شستن آن به روش دیگر به دست نمی آید.

در نهایت ، یک کارخانه قالیشویی حرفه ای همراه با خدمات شستشوی فرش ، بهترین خدمات را در سایر زمینه های مورد نیاز و مرتبط مانند مهر زنی ، روکش ، روت و … ارائه می دهد تا بتوانید به راحتی تمام عیب های فرش گرانبهای خود را برطرف کنید. ما تنهاش بزار.

حمل فرش

قول اولین تعهد ما به مشتریان است. ما به موقع در خانه شما خواهیم بود. ما فرش شما را با دقت جمع آوری می کنیم و با احتیاط آن را می گیریم. پس از شستشو ، فرش به صورت کامل جمع شده و بسته بندی شده به محل خود تحویل داده می شود.

 

روش شستشوی فرش در قالیشویی مدرن با مراکز سنتی متفاوت است. در مراکز سنتی ، نیروی کار مسئول تمام عملیات شستشو و خشک کردن است. این باعث هدر رفتن انرژی پرسنل می شود و بر روی خط پایین تأثیر می گذارد ، و باعث می شود لباس های شسته شده به دلیل خستگی روان کار نکنند. علاوه بر این ، خشک کردن فرش با خشک کن مخصوص بسیار موثرتر از خشک شدن آن در زیر نور خورشید است و در معرض انواع آلودگی ها قرار می گیرد.

ضمانت سلامت فرش دستباف

فرش های دستباف چیزی فراتر از یک کالای مصرفی هستند. آنها یک اثر هنری ارزشمند هستند. به همین دلیل فرش های دستباف قیمت بالایی دارند و بنابراین شستن آنها حساسیت های خاصی دارد. از سوی دیگر ، فرش های ماشینی این روزها بسیار بهتر هستند و بنابراین قیمت آنها بالاتر است. به همین دلیل و برای آسودگی خاطر مشتریان محترم ، اطمینان حاصل می کنیم که فرش آنها بدون کوچکترین آسیبی شسته می شود.

 

درباره قالیشویی گل مهر

قالیشویی گل مهر متخصص در شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت، رفوگری ، تعویض و ترمیم ریشه و شیرازه

تماس یا قالیشویی گل مهر
آدرس کارخانه

احمد آباد ، شهرک رضی آباد

خیابان شهدای گمنام  ، پلاک 107

ایمیل : info@ghalishoiegolemehr.com