قالیشویی گل مهر

قالیشویی چیست؟

قالیشویی ها ترکیبی از محلول‌های تمیزکننده با فرمول های خاص و با استفاده از برس‌های قدرتمند  میتوانند به عمق توده‌های فرش شما برسند و کثیفی های موجود روی فرش را از بین ببرند بیشتر ، قالیشویی‌ها خدمات  ترمیم فرش را هم انجام میدهند و ظاهری تازه و به فرش می‌دهند.آنها با داشتن مخزن تمیز و کثیف کار می کنندمخزن تمیز جای نگهداری آب و محلول تمیز کننده میباشد. بعد از کشیدن ماشه، این محلول تمیز کننده روی فرش پاشیده می شود و بعد  به داخل مخزن آب کثیف مکیده می شود.

چند وقت یکبارلازمه که فرش خود را تمیر کنیم؟

کارشناس های ما توصیه میکنند فرش هایی که در امور خانه داری استفاده میشود لازم است که  که سالی یک بار تمام فرش های خود را به صورت عمیق تمیز کنید ولی اگر جز افرادی هستید که آلرژی یا حیوانات خانگی دارید،  پیشنهاد میکنیم هر شش ماه یکبار تمیز کنید.اگر لکه‌ای روی فرش شما ظاهر شد ، مخصوصا لکه ‌ای که از بین بردن آن بسیار سخت هستند مثل: شراب، خردل یا کاری و لکه هایی امثال آن ،میتوانید از طریق قالیشویی خیلی زود این مشکل را برطرف کنید.اگرتعداد زیادی فرش و اثاثه یا لوازم داخلی در منزلتان دارید که با لکه های زیادی از طرف خانواده یا دوستان ،حیوانات خانگی کثیف شده اند ، و تمیز کردن آنها برایتان مشکل است نگران نباشید قالیشویی گل مهر آماده خدمات دهی میباشد و با استفاده از ماشین های قالیشویی قوی و محلول های تمییز کننده قوی فرش خود را مثل روز اول تمیز و بدون هیچ گونه آسیبی به فرش ، به شما تحویل میدهد.هر کجای استان تهران که باشید فرقی نمیکند ما آماده خدمات دهی در سراسر شهر هستیم پس بدون نگرانی  فرش های خود را به ما بدهید و تمیر تحویل بگرید به همین راحتی !

آیا فرش های کم پرز هم  با قالیشویی تمیز میشود؟

بله فرش های کم پرز به راحتی تمیز می شوند چون کثیفی ها بیشتر  روی سطح  فرش باقی می ماند،و ما با استفاده از ماشین های هوشمند قالیشویی به راحتی  قادر به تمیز کردن این گونه فرش ها هستیم،ماشین های هوشمند قالیشویی برای تمیز کردن این نوع فرش ها  هستند و برای فرو رفتن در عمق  فرش نیازی به برس سفت ندارند و به آرامی فرش‌ها را با یک میکروفیبر نرم و برس نایلونی تمیز می‌کند، پس  هیچ ترسی از آسیب دیدن فرش با پرز کوتاه یا ساییده شدن حلقه‌ها نداشته باشید و این ماشین هوشمند به اندازه کافی آب برای تمیز کردن پخش می کند، اما نه به اندازه ای  که فرش پشت یا کفپوش زیر آن را خیس کند این ماشین وزن سبکی دارد و به راحتی میتوان این دستگاه را کنترل کرد ، پس می تونید بدون از دست دادن یک مرحله از جاروبرقی به شستشو برویدحتی جایی مخصوص برای نگهداری برس مرطوب تا زمانی که خشک شود وجود دارد.اگر میخواهید برای تمیز کردن فرش های خود یک قالیشویی عالی پیدا کنید ، ما قالیشویی گل مهر را پیشنهاد میکنیم که به صورت حرفه ای و با استفاده از ماشین های مخصوص و محلول های تمیز کننده عالی اقدام به تمیز کردن فرش های شما میکنند  و در مدت زمان کوتاهی به شما تحویل  میدهند. قالشویی گل مهر بالاترین امتیاز را از سازمان صنعت فرش – برای خاک برداری، آب زدایی و ملایمت کسب کرده است .همه افراد متخصص ما سعی دارند خدماتی ارائه بدهند که مورد رضایت مشتریان عزیز باشد و هدف کارکنان ما رضایت شما مشتریان عزیز است چون باعث بقای ما میشود و همچنین باعث میشود  شما هم دوستان و آشنایان خود را معرفی کنید.

بهترین قالیشویی تهران با نرخ مناسب | قیمت و ثبت سفارش | هوم سرویز

خدمات دهی آنلاین قالیشویی گل مهر

قالیشویی گل مهر  خدمات آنلاین خود را با استفاده از تکنولوژی روز(سایت) در زمینه فرش و موکت شروع کرده است .از این پس شما می توانید خدمات  مورد نیازتان را در وب سایت ما به راحتی انتخاب و رزرو کنید .قالیشویی گل مهر بخش سفارش آنلاین را هم  راه اندازی کرده و هم اکنون در سایت ما موجود می باشد. دو راه برای ثبت سفارش خود دارید : از طریق تماس و از طریق سایت به صورت آنلاین .

بیشتر در مورد قالیشویی گل مهر بدانیم

قالیشویی گل مهر،توانسته کیفیت کاری خود را در شأن و رضایت مشتریان عزیز انجام بدهد.طبق نظرسنجی های مشتریان ثابت قالیشویی گل مهر،رضایت ۹۰% مشتریان  را کسب کرده است،مدیریت قالیشویی گل مهر با نصب و راه اندازی  کردن دستگاه های جدید وبه روز کردن نحوه خدمات دهی خود ،همواره درتلاش می باشد که در شستشو و خدمات دهی و ترمیم فرش و خشکشویی لوازم داخلی خانه را با  بالاترین سطح کیفیت با قیمتی مناسب انجام بدهد.هدف ما رضایت کامل مشتریان در پرداخت هزینه خدمات میباشد.قالیشویی گل مهر با به کارگرفتن تیم متخصص و با تجربه قابل اعتماد، این اطمینان را به شما مشتریان عزیز می دهد که در موقع ثبت سفارش خود از پرسنل های قالیشویی گل مهر  با برخوردی کاملا مناسب و انسانی مواجه شوید قالیشویی گل مهر خدمات مخصوصی درزمینه شستشوی فرش، رفوگری فرش، خشکشویی لوازم داخلی منزل یا محل کار خود از جمله مبلمان و.. در نظر گرفته است .قالیشویی گل مهر مراحل کاربردی و مفید را برای شستشو قرار داده است  تا از کم شدن ارزش فرش در شستشو که در اثر تغییر رنگ وشکل ظاهری فرش (شل شدن تاروپود فرش) جلوگیری کند تا بتواند رضایت مشتری را در زمان تحویل کار جلب کند.

قالیشویی گل مهر خدمات به خصوصی برای فرش های  آسیب دیده و قدیمی که به مرمت ورفوگری نیاز  دارند درنظرگرفته است  که توسط بافندگان متخصص و با تجربه ی فرش انجام میشود.قالیشویی گل مهر در خشکشویی مبلمان از کاربردی ترین دستگاه ها ومواد شوینده ها استفاده میکند و در کنار تیم  با تجربه خود توانسته کیفیت کاری خود را شآن شما مشتریان عزیز باشد

با قالیشویی گل مهربه فرش خود روحی تازه ببخشید

برای شست و شوی دقیق و عمقی فرش ها و موکت  های شما می‌توانید از سرویس قالیشویی گل مهر کمک بگیرین. ما روش‌های مختلفی برای شست و شوی فرش و موکت های شما ارائه می‌دهیم . توضیحی مختصر از نحوه تمیز کردن فرش های شما :

بررسی اولیه فرش های شما

ما با  فرش های شما مثل یک محصول ارزشمند رفتار می‌کنیم. اول از همه قبل از شروع عملیات شست و شو  فرش های شما،  یکی از تیم های با تجربه ما فرش شما را از لحاظ جنس و نوع بافت بررسی می‌کند.چون هر نوع فرشی لازم به بررسی شدن میباشند . و در صورت  داشتن لکه یا کثیفی‌های به خصوص در فرش ها ، این مورد موجب رسیدگی بیشتر میشود.

جاروکشی کردن اولیه فرش

فرش‌ها معمولا از گرد و خاک بسیاری  در تار و پود خود دارند . قبل اینکه ما فرش های شما را خیس کنیم، اولین کار ما این است که  گرد و غبار خشک را از روی فرش شما جارو می‌کنیم.

شست و شوی فرش

ما اول  فرش شما را از نظرثابت بودن رنگ فرش  بررسی می‌کنیم و بعد  آن را در آب سرد قرار میدهیم. اگر فرش های شما حاشیه‌هایی ریشه‌ای داشته باشد، درابتدا آن ها را با دقت شست و شو کرده و بعد سطح فرش را با محلول های شست و شوی استاندارد و برس های نرم تمیز میکنیم. و سپس فرش شما در مرحله آبکشی قرار می گیرد. و در دستگاه‌های ویژه ای که همانند محیط یک جکوزی برای فرش ها  به حساب می‌آید ، توسط حباب‌های هوا تمام مواد شوینده از آن خارج میشود.  و در این مرحله همه ی کثیفی‌ها و گرد و غبار از فرش شما از بین رفته است.

خشک کردن فرش

در این  مرحله بستگی  نوع فرش شما، با استفاده از دستگاه‌های خشک کن حرفه ای فرش صورت میگیرد یا تنها با قرار گرفتن در مقابل جریان هوا خشک میشوند. 

درباره قالیشویی گل مهر

قالیشویی گل مهر متخصص در شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت، رفوگری ، تعویض و ترمیم ریشه و شیرازه

تماس یا قالیشویی گل مهر
آدرس کارخانه

احمد آباد ، شهرک رضی آباد

خیابان شهدای گمنام  ، پلاک 107

ایمیل : info@ghalishoiegolemehr.com