شستشوی فرش در قالیشویی


متأسفانه گاهی در برخی از کارخانه های فرش دیده می شود که فرش ها هرگز با ترفند شستشوی فرش شامپو نمی شوند.

در این کارواش ها از شوینده های غیر استاندارد برای شستشو استفاده می شود. اول از همه ، این پاک کننده باعث می شود فرش بسیار تمیز و براق به نظر برسد زیرا بسیار مقرون به صرفه است.

این پاکیزگی در روزهای اولیه ارزشمند است که به قیمت پوسیدگی فرش تمام می شود. علاوه بر این ، کمتر از یک ماه پس از شستشو ، لکه های قبلی دوباره ظاهر می شوند.

و فرش مانند روز قبل از شستشو کثیف می شود. خوب ، این مورد برای شستشوی فرش نیز جالب است. چه کسی دوباره لباسشویی می خواهد.

مواد شوینده غیر استاندارد

شوینده های غیر استاندارد سفید کننده نامیده می شوند. هیپوکلریت سدیم یک مایع زرد رنگ است که دارای خاصیت سفید کننده ، ضد عفونی کننده و از بین برنده بو است و در صنعت قالیشویی استفاده می شود.

با نامهای مختلفی مانند وایتکس ، سفید کننده ، هیپوکلریت سدیم و کلر مایع شناخته می شود. در حقیقت این ماده را می توان با افزودن 10 تا 16 درصد هیپوکلریت در آب به دست آورد.

فرش را با شامپو بشویید

در کارخانه های معتبر فرش از شامپو برای شستشوی فرش استفاده می شود. همچنین در قالیشویی گل مهر  از شامپوی تگزافون آلمان برای نمک فرش استفاده می شود.

شامپو معمولاً به عنوان نمک شستشو یا شستشوی درجه یک استفاده می شود. این تفاوت بین شامپو Txaphon آلمانی و سفید کننده آلمان است. شستشو با این شامپو عمر فرش و فرش را افزایش می دهد. دیگر آب و  زرد آب وجود ندارد ، علاوه بر این فرش را نرم ، براق و تمیز می کند.

قالیشویی با شامپو در قالیشویی گل مهر

کارخانه قالیشویی گل مهر ، با بیش از 60 سال خدمات به ایرانیان ، این افتخار را دارد. همیشه حقوق مشتریان را در نظر بگیرید و از مواد درجه یک استفاده کنید. مجهز به ماشین های مکانیکی ، گلخانه ها و استفاده از شامپو تگزافون برای تحقق وعده خود.

شرکت قالیشویی گل مهر  علاوه بر شستشوی فرش ، خدمات دیگری مانند خشک کردن مبلمان ، شستشوی فرش و فرش داخلی ، شستشوی ملایم را انجام می دهد و برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما و بخش قیمت ها و خدمات ما مراجعه کنید.

درباره قالیشویی گل مهر

قالیشویی گل مهر متخصص در شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت، رفوگری ، تعویض و ترمیم ریشه و شیرازه

تماس یا قالیشویی گل مهر
آدرس کارخانه

احمد آباد ، شهرک رضی آباد

خیابان شهدای گمنام  ، پلاک 107

ایمیل : info@ghalishoiegolemehr.com